Sīkdatnes

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Mēs varam apstrādāt informāciju, kas ir iekļauta jūsu iesūtītajā piedāvājuma formā (korespondences dati). Korespondences dati var tikt apstrādāti ar mērķi sazināties ar jums. Korespondences dati tiek apstrādāti, lai veiktu pienācīga mūsu tīmekļa vietnes un uzņēmējdarbības pārvaldība un sazinātos ar lietotājiem.

SĪKDATŅU APSTRĀDE

Vietne krown.lv paredz sīkdatņu (cookies) lietošanu. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas lietotāja datora atmiņā vai citās ierīcēs (planšete, mobilais tālrunis) vietnes apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai vietne spētu nodrošināt labāku lietojamību, atceroties izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personīgi identificētu. Lietotājiem, kuri savā interneta pārlūkā ir izslēguši sīkdatņu funkciju, nebūs pieejamas personalizētās funkcijas, kuras tiek sniegtas ērtākai portāla lietošanai.

VIETNĒ KROWN.LV TIEK IZMANTOTAS ŠĀDAS IZSEKOŠANAS UN VIETNES SĪKDATNES:

_ga – Fiksē apmeklētības statistiku (Google analytics izsekošanas sīkdatne, derīguma termiņš – 5 gadi)
_gat– Samazina vaicājumu biežumu, ierobežojot datu vākšanu (Google analytics izsekošanas sīkdatne, derīguma termiņš – 10 min.)
_gid – Nosaka vietnes unikālos lietotājus (Google analytics izsekošanas sīkdatne,derīguma termiņš – 5 gadi)
_drip_client_ – Atceras iepriekšējā sesijā veiktās darbības (vietnes sīkdatne, derīguma termiņš – 24 stundas)

Apmeklējot vietni krown.lv tiek attēlots logs ar ziņojumu par sīkdatņu izmantošanu. Ziņojuma logā nospiežot “LABI”, lietotājs piekrīt sīkdatņu apstrādei, kā arī apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanu. Sīkdatņu izmantošana var tikt kontrolēta, uzstādot atbilstošus iestatījumus pārlūkprogrammā, kas bloķē sīkdatņu saglabāšanu ierīcē.