KROWN pretrūsas apstrādes programma

Ierodoties Krown apstrādes centros visā Latvijā – mēs parūpēsimies, lai Jūsu auto būtu pasargāts no korozijas! Apstrādājot auto ar augstu spiedienu, Krown T-40 produkts iekļūst visās spraugās un plaisās BEZ AUTOMAŠĪNAS IZJAUKŠANAS DIVU STUNDU LAIKĀ.

Apstrādes process :

1. Solis

Automašīna tiek nomazgāta pilnībā ar Krown auto šampūnu, kurš ir veidots uz pretrūsas produkta pamata bāzes, tādējādi pasargājot automašīnas krāsoto virsmu. Krown speciālisti izsmidzina pretrūsas līdzekli uz auto sānu virsas, aiz riteņiem un riteņu arkām. Šādā veidā tiek apstrādāts un aizsargāts viss riteņu iekškabatas laukums.

2. Solis

Ar pacēlāju palīdzību auto tiek pacelts augšā un tiek nomazgāta auto apakša, tādā veidā attīrot to no netīrumiem. Izmantojot speciālus izsmidzinātājus, uzgaļus, uzmavas un spiediena pistoles, kuras ir paredzētas vissīkāko un sarežģītāko vietu piekļuvei, tiek apstrādāta visa auto apakša, pievēršot īpašu uzmanību locījumu vietām un degvielas tvertnes virspusei, kur vairums rūsas novērsēju uzņēmumu nepievērš uzmanību un neapstrādā.

3. Solis

Tiek apstrādāti un aizsargāti pret rūsu visi auto paneļi, tai skaitā visas durvis, karteru paneļi, spārni, sliekšņi, bagāžnieks, motora pārsegs, priekšējo un aizmugurējo durvju rāmja vietas un visi balansieru paneļi. Apstrādes process no iekšpuses notiek, izmantojot durvju iekšpusē pie slēdzenes esošos tehniskos atvērumus, vai arī, ja ir nepieciešams, ar augstspiediena urbi, kurš tiek izmantots automašīnu ražošanas procesā, tiek izurbti durvīs un sliekšņos caurumi, kuri ir 0.5 cm lieli, lai ar speciālām uzmavām iekļūtu durvju un sliekšņu iekšpusē, kur tiek izsmidzināts pretrūsas līdzeklis – tādējādi auto tiek pasargāts ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses.

4. Solis

Krown līdzeklis T-40 tiek izsmidzināts motortelpas iekšpusē, uz elektronikas savienojumiem, akumulatoriem, slēgmehānismiem un citām metāla detaļām, izņemot motora siksnas, ģeneratora siksnas un bremžu diskus, jo produkts var radīt izslīdēšanas efektu kustīgajās daļās. Apstrādes laikā auto tiek apstrādātas tādas vietas kā vadības bloki, akumulators, kontakti un savienojumi, jo tie tiek pasargāti no sūbēšanas un mitruma. Ieeļļojas arī logu pacēlāji, tie ziemā neaizsalst, ļaujot Jums brīvi lietot mašīnas logus, durvju slēdzenes, jo mitrums tiek atgrūsts jebkurā temperatūrā.

5. Solis

Аr speciāliem Krown plastmasas aizbāžņiem tiek aiztaisītas visas urbumu vietas. Aizbāžņi ir melnā un baltā krāsā, tādējādi ir padomāts par automašīnas izskatu. Nobeigumā Krown speciālisti apstrādā visus metāla dekorējumus, spoguļu korpusus, šuves un visas pārējās virsmas detaļas un redzamās problēmzonas.

Ko Tavam auto sniegs „KROWN” pretrūsas apstrāde?

  • Iekonservēs esošo rūsu un neļaus veidoties jaunai.
  • Pagarinās visu gumijas detaļu kalpošanas laiku.
  • Ieeļļos atsperojumus, bremžu troses, elektroniskos logus.
  • Samazinās durvju slēdzeņu aizsalšanas risku.
  • Samazinās servisa izdevumus turpmāk.

Apstradāts pret neapstrādāts

Krown apstrādes process

Cenas

Vieglie Auto

Sedans

Pilnā pretrūsas apstrāde : 150€

Apakšas pretrūsas apstrāde : 115€

Universālis

Pilnā pretrūsas apstrāde : 155€

Apakšas pretrūsas apstrāde : 120€

Minivens

Pilnā pretrūsas apstrāde : 160€

Apakšas pretrūsas apstrāde : 125€

Apvidus Auto

M

Pilnā pretrūsas apstrāde : 160€

Apakšas pretrūsas apstrāde : 125€

L

Pilnā pretrūsas apstrāde : 170€

Apakšas pretrūsas apstrāde : 135€

XL

Pilnā pretrūsas apstrāde : 180€

Apakšas pretrūsas apstrāde : 145€

Komerctransports

L

Pilnā pretrūsas apstrāde : 170€

Apakšas pretrūsas apstrāde : 135€

XL

Pilnā pretrūsas apstrāde : 180€

Apakšas pretrūsas apstrāde : 145€

Garantija

Jums tiks izsniegts Krown garantijas apliecinājums ar Krown garantijas noteikumiem uz 12 mēnešiem, kas ietver sevī garantiju, ka viena gada laikā uz automašīnas virsbūves esošā rūsa tiks apstādināta un jauna neveidosies. Krown ir tiesības atteikt garantiju automašīnām, kas ir vecākas par 5 gadiem no pirmās automašīnas reģistrācijas dienas, jo Krown nevar atbildēt par virsbūves remonta kvalitāti, ja tāda ir veikta Krown garantijas laikā.

Kāpēc viens gads? Krown pretrūsas līdzekļa T-40 iedarbība uz transportlīdzekļu virsbūves ilgst 12 līdz 14 mēnešus, pēc tam minētā produkta iedarbība sāk mazināties.
T-40 atgrūž no apstrādātajām virsmām autoceļu kaisāmos pretslīdes materiālus un mitrumu. Automašīnas ritošā daļa ir nemitīgi pakļauta uz autoceļu seguma esošo materiālu nelabvēlīgai ietekmei, temperatūras maiņām – gan no dzinēja, gan no izplūdes sistēmas, kā arī laika apstākļiem.

Veicot Krown apstrādi katru gadu, Jūsu automašīna ir pasargāta no rūsas radītiem bojājumiem un ar to saistītiem izdevumiem. Mēs parūpēsimies par Jūsu automašīnu ar savlaicīgu atgādinājumu par atkārtotu apstrādes veikšanu Jums vēlamajā laikā. Krown iesaka rūpēties par savu automašīnu, saglabājot maksimāli ilgāku tās izskatu, tirgus vērtību un kalpošanas kvalitāti.

Garantijas periodā KROWN nodrošina:

– bezmaksas atkārtotu apstrādi virsmu bojājumu gadījumā
– bezmaksas detaļu apstrādi to nomaiņas gadījumā